Výkup a prodej

Výkup

Nabízíme Vám rychlý, spolehlivý a pohodlný způsob, jak odprodat svůj historický, či klasický motocykl. Veterány vykupujeme jak od soukromníků, tak podnikatelských subjektů dle předchozí dohody za hotové, nebo bezhotovostním převodem.

Abyste měli s celou záležitostí co nejméně starostí, vyřídíme za Vás veškeré formality, jako je například příprava kupní smlouvy, kterou je celý výkup ošetřen, či úkony v evidenci motorových vozidel.

Vaši nabídku nám můžete zaslat prostřednictvím e-mailové pošty, nebo přes Whatsapp se základními informacemi o stavu motocyklu, dochované dokumentaci a fotografiemi. Po dohodě provádíme také konzultaci a ocenění v rámci osobní prohlídky, která může probíhat v místě aktuálního stanoviště motocyklu.

 

Prodej

Vyberte si v naší rozmanité nabídce klasických, či ryze historických motocyklů, které se dočkaly v posledních letech zasloužené pozornosti. Příčinou je spojení záliby s dobrou investicí a relativně menšími nároky na umístění. V ADAM oldtimers se specializujeme na prodej moto veteránů české i zahraniční výroby. Vybírat můžete motocykly v různých cenových relacích.

Zákazníkům nabízíme rovněž odborné poradenství. V tomto ohledu si zakládáme na upřímném a osobním přístupu. Doporučíme Vám motocykl, který pro Vás bude tím pravým s ohledem na Vaši motivaci ke koupi – jsme spolehlivými obchodními partnery pro sběratele, obchodníky, muzea, investory i milovníky veteránů, kteří si chtějí splnit svůj mnohaletý sen.

Nákup motocyklu krok za krokem

 • Kontaktujte nás, abychom mohli domluvit termín prohlídky motocyklu.
 • V rámci osobního setkání Vás náš zkušený technik seznámí se stavem stroje.
 • Motocykl Vám předvedeme, včetně zkušební jízdy.
 • Postaráme se o veškerou administrativu: kupní smlouvu, fakturu a úkony spojené s evidencí motorových vozidel (přihlášení vč. technické nebo evidenční kontroly, změna majitele, atd.)
 • Zakoupený motocykl dopravíme v případě potřeby na Vámi určené místo.

Pokud se v naší aktuální nabídce nenachází Vámi požadovaný motocykl. Nabízíme možnost vyhledání a dovozu na zakázku díky vybudované síti obchodních partnerů po celé Evropě. Velmi pozorně sledujeme aktuální dění a nabídku doma i v zahraničí.

 

Komisní prodej motocyklů bez účtování parkovného

Nechcete se zatěžovat prodejem svého motocyklu, ale cenu si chcete určit sami? Uzavřete s námi zprostředkovatelskou smlouvu, a my se v rámci komisního prodeje postaráme o celý proces za Vás.

Jak u nás probíhá komisní prodej?

 • V rámci konzultace Vám pomůžeme se stanovením tržní ceny motocyklu s ohledem na jeho technický stav a historickou hodnotu. Jako majitel motocyklu máte při určování prodejní ceny vždy poslední slovo.
 • Po uzavření zprostředkovatelské smlouvy převezmeme motocykl do prodeje.
 • Po pořízení fotodokumentace a videa inzerujeme motocykl na českých a vybraných zahraničních serverech.
 • V případě potřeby zajistíme, či zprostředkujeme nutné opravy na motocyklu, technickou kontrolu ve středisku STK a nezbytné úkony v evidenci motorových vozidel blíže specifikované zde.
 • Vyřídíme veškerou administrativu spojenou s prodejem.
 • V případě realizovaného prodeje si účtujeme smluvní provizi, jejíž výši upravuje zprostředkovatelská smlouva.